Custom Search

miércoles, 17 de agosto de 2011

"Greenpeace" nori cenzūruoti Eternit


Durlock, viena iš įmonių, priklausančių konglomeratų Etex grupė, inicijuoti ir valdomi atsargumo įsakymą į tylą "Greenpeace", kuri viešai pasmerkė grupės prekinių ženklų, nes Belgijos Etex grupės atsisakymą išvalyti nelegalių toksinių atliekų deponavimo.


"Greenpeace" skundas yra nutildyti įsakymą.
Kaip nutildyti "Greenpeace" kampanija teismas yra aplinkos viešoje vietoje pastarųjų mėnesių rezultatas, atskleisti įmonės Eternit perspėti apie netinkamo elgesio ši bendrovė ir skubaus poreikio saugaus šalinimo asbesto , esančių šio įmonė, įsikūrusi matanza Riachuelo nuosavybė.

"Užuot rimtą įsipareigojimą pašalinti svetainę ir pašalinti rizikos generuoja asbesto, labai toksiška medžiaga, įmonių grupė Etex prasideda draudimas nutildyti mus. Mūsų aiškinimo Etex grupė kaip visuma, yra atsakingas už baigėsi taršą, kurią sukelia nelegalių pavojingų atliekų šalinimo "Bilbao sakė Consuelo Creek kampanijos koordinatorius.

Aplinkosaugos grupė pranešė vasario mėnesį, įrodyta kancerogeninės medžiagos buvimas, be jokių saugumo priemonė, virš ir žemiau nuosavybės įmonė valdo Eternit SA, nuo Gonzalez Catan miesto paviršiaus. Asbestas yra labai pavojinga medžiaga, uždrausta Argentinoje, nuo 2003 m. ir 52 kitose šalyse, nes jos pasirodė žalingą poveikį žmonių sveikatai.

Pasak pranešimo "atliekos asbesto matanza Riachuelo" (1), pateikė aplinkosaugininkai, buvo paimti mėginiai milžiniškas cemento, kurie dėl nuosavybės paviršiaus, taip pat nuolaužų rasti atsitiktinių kasimo, taip pat dirvožemio mėginius. Rezultatai parodė, asbesto (asbestas) buvimas ir antžeminės ir požeminės. "Po mūsų skunde" teršėjas grupė, Eternit tik kosmetikos darbą ūkyje (jis pakeitė savo stendą, keisti perimetro tvoros, ne piktnaudžiauti ženklai), tačiau neįgyvendino jokių saugumo priemonė, siekiant išvengti taršos asbestu plisti, "sakė Feliksas Cariboni Creek narys kampaniją.

0 comentarios: